Британці познайомляться з українською літературою

*
Вдарити книгою по головах британських інтелектуалів. Під час Днів України в Лондоні, які організовує Фонд Firtash Foundation, – одну з найбільш націй, що читає, – будуть знайомити з українською літературою. Класичною та сучасною. Літературний вечір ” Від Шевченка до Забужко” пройде в Лондонській бібліотеці. Звідти передає Оксана Кундіренко.

 

Оксана Кундіренко, кореспондент:

– Британці – нація, яка читає. Причому не просто читає – готова викладати за книги кругленькі суми. У цій Лондонській Бібліотеці – до речі , найбільшою комерційною бібліотеці у світі – понад семи тисяч передплатників. Спраглі знань , вони приходять сюди , нишпорять по полицях у пошуках потрібної книги , а потім влаштовуються в просторих залах щоб насолодиться читанням . І от саме таких традиціоналістів, любителів літератури збираються підкорювати організатори Днів України в Лондоні.
Дуня Гарсія-Онтіверос, співробітник Лондонської Бібліотеки:

– Подібного роду заходи дають нам можливість дістати зі сховищ унікальні книги і показати їх світові. Просто фантастика – в наших стінах збираються відомі літератори, здорово, що про це говорять. Таким чином , ми можемо організувати зустріч і розповісти всім про Україну.
У фондах Бібліотеки Лондона звичайно , ж є українські автори – в основному зі світовими іменами і в іноземних перекладах. А як же сучасники ? Сучасники , скажімо навіть – сучасні класики вже зовсім скоро приїдуть сюди  Головна гостя літературних читань – письменниця Оксана Забужко. У літературних колах точно знають – дискусії з її участю будуть гарячими. Приїдуть також сестри Тельнюк – вокальний дует, який виконує чудові композиції на тексти тієї ж Забужко, Ліни Костенко, метрів Павла Тичини і Тараса Шевченка. Все це – і набагато більше – в британській столиці з 17 по 19 жовтня. З нетерпінням чекаємо заходів, які розкажуть світу про нашу країну.
Подробиці-ТБ