Першу в Україні алкогольну антологію презентують у Києві!

*

Перша в Україні збірка творів видатних письменників, що зачіпає алкогольну тему, під назвою «Жити – пити», вийшла друком цієї осені у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля». Корифеї українського слова вирішили поділитися своїми спогадами та міркуваннями щодо вживання алкоголю. Презентувати антологію «Жити-пити» письменники будуть 9 жовтня у Києві в Книгарні «Є» (Лисенка, 3) о 18:00.

 Уявіть собі, що видатні письменники України Сергій Жадан, Оксана Забужко, Лариса Денисенко, Ірен Роздобудько, Наталка Шевченко, Галина Вдовиченко, Андрій Кокотюха, Міла Іванцова, Євген Положій, Наталка Сняданко та Євгенія Кононенко, зібралися гуртом із келихами в руках… І келих кожного наповнено цікавими оповідками, спогадами, мріями. У одного це горе, тягуче немов лікер, у іншого — кохання, що краплями вина наповнює серце, а у когось причаїлась радість, що шампанським вибухає у ночі. Ну і, звісно, не обійшлося без гіркої, як горілка, правди. Навряд чи когось ці історії залишать байдужим, адже вони настільки реальні, що, цілком можливо, траплялися з вами.

Антологія на алкогольну тему «Жити-пити» – перша в Україні спроба розкрити в літературній формі проблеми, які виникають поруч з алкогольними випарами. Від цієї теми намагаються відмахнутись, проте в Україні вона стосується чи не кожної родини. Одна з упорядниць антології, письменниця Галина Вдовиченко стосовно теми алкоголю зазначила: «Ні, алкоголь – це звісно, весело і прикольно. Він додає життю смаку та барв, розкриває нюанси відчуттів. Ненадовго. І поки ми – над ним. Якщо ж алкоголю вдасться підім’яти нас під себе, то незчуємось, як феєрверк піднесення перейде у спустошеність, у втрату себе. Проживемо тоді свої неповторні роки, а тоді наче жаром накриє: та це ж був не я. Люди, це був не я! Я мав прожити зовсім інше життя…»

Презентація антології «Жити-пити» відбудеться 9 жовтня у Києві о 18:00 у Книгарні «Є» (Лисенка, 3).

Видавництво «Клуб Сімейного Дозвілля» – лідер видавничої галузі та найбільший дистриб’ютор книжкової продукції в Україні. У 2012 році видано книжок загальним накладом понад 16.8 млн. примірників, що становить 30% всіх книжок, що видаються в Україні. За підсумками діяльності року видавництво стало Лауреатом премії «Український Національний Олімп» у номінації «Видавець року». Ексклюзивні проекти видавництва – це серія «Світові бестселери українською», книжки всесвітньо відомих авторів таких, як Пауло Коельйо, Ден Браун, Стівен Кінг та інші, у серії «Зірки української прози» – видано книжки лауреата Шевченківської премії Василя Шкляра, Золотого автора України Люко Дашвар, переможця конкурсу «Книга року ВВС» Сергія Жадана.

Друг Читача