Презентували 10 казок для хворих дітей

*

7-го жовтня до Національної бібліотеки України для дітей завітав народний депутат України Андрій Шипко, щоб зустрітися з читачами та розказати їм про свій соціальний проект «Казки, що виховують: класика для дітей». Мета проекту – надати моральну, арт-терапевтичну і матеріальну підтримку дітям, які проходять складний і довгий курс лікування у відділі токсикології й інтенсивної еферентної терапії НДСЛ «ОХМАТДИТ». Протягом 4-х місяців у рамках проекту представники різних професій і сфер діяльності проводили з дітьми заняття арт- і казкотерапії. Читаючи казки, вони допомагали дітям створювати маленькі художні шедеври.

 

*

Андрій Федорович розповів школярам, які зібралися в актовій залі бібліотеки, що він на власні очі спостерігав оздоровчий вплив книги та казки на тяжкохворих дітей. Тому й порадив нашим читачам читати книжки, адже вони не тільки дарують знання і мудрість, а ще допомагають стати добрішими один до одного. Кожному учаснику зустрічі Андрій Шипко подарував книжку «Казки, що виховують», видану за результатами проекту. До цього чудового видання увійшли казки, які вчать розрізняти добро і зло, бути милосердними, чуйними, турботливими, любові до Бога, людей, рідної землі… Ілюстрації до цієї книги створювали хворі діти, що брали участь у бібліотерапевтичних заняттях проекту. Книга має додаток – аудіо-версію «Казок…», озвучених народним артистом України Володимиром Талашко, заслуженим артистом України Віталієм Лінецьким, телеведучими Ганною Гомонай, Русланом Сенічкіним і Наталею Тихопий, режисером Данилом Сирих.

*

Це видання не продається – ні в якому разі! – книга розповсюджується безкоштовно у бібліотеки, лікарні, навчальні заклади України. 500 примірників книги Андрій Шипко подарував Національній бібліотеці України для дітей – для її читачів і для передачі до усіх дитячих бібліотек нашої країни. Представники Центральної бібліотеки ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва та Київської обласної бібліотеки для дітей отримали свої подарунки вже сьогодні під час свята з рук народного депутата України Андрія Шипка.

Якщо книга зацікавила, звертайтесь на сайт проекту, завантажуйте її цілком в електронному вигляді або замовляйте в друкованому вигляді.

Кожен має можливість допомогти хворим дітям адресно, або зробити пожертву на закупівлю необхідних ліків.

Національна бібліотека України для дітей