На книгарню «Київська Криївка» наїхала міліція

*В дусі «славетних» органів НКВС 26 вересня київська міліція завітала до «Київської Криївки» – крамниці національного культурного продукту, що розташована у Метрограді. Оперуповноважений Сланіна заявив, що діє за скаргою одного з депутатів Верховної Ради (якого саме, повідомити відмовився) і проводить перевірку документів на право торгівлі та перевіряє інформацію про торгівлю фашистською символікою.

 

Провівши візуальний огляд приміщення, він упевнився, що фашистської символіки немає, але все одно запросив представників крамниці до Шевченківського РВВС відділення, де познайомився із усіма дозвільними документами, що їх йому надали.

 

На запитання щодо суті претензій та прохання показати скаргу оперуповноважений відповів, що не має права і інформацію може надати тільки у порядку адвокатського запиту.

 

Ми розуміємо, що цей візит є ланкою того самого ланцюжка, що й виявлення «фашистської» символіки на трибунах матчу Україна-Сан-Марино, а також усієї так званої «антифашистської», а насправді антиукраїнської кампанії.

 

«Криївка» у Метрограді працює абсолютно законно, має усі необхідні документи і не збирається згортати чи змінювати напрям своєї діяльності.

 

Одночасно, розуміючи, що декому категорично не подобається присутність національної символіки та культурного продукту, ми закликаємо громадськість та журналістів взяти під контроль дії правоохоронних органів, які останнім часом перетворилися у сліпу зброю антиукраїнського лоббі  в українській владі.

 

Захистимо «Криївку» від нащадків НКВС!
Друг Читача