В Україні вийшла книжка інтернет-детективів

*Видавництво «Зелений Пес» презентувало електронну книжку Артема Захарченка «Революція ґаджетів». Це – цикл оповідань, написаних у жанрі інтернет-детективів.

 

«Це розповідь про те, якою буде наступна українська революція. А ще книжку побудовано так, що у ній кожен читач бачить матеріали слідства, і може розгадувати загадку самостійно», – розповів Артем Захарченко.

 

Головний герой оповідань – Максим Друз’як, або, як він себе називає, Друзя. Він – простий учасник так званої «революції ґаджетів»: громадських виступів, які відбуваються в Україні у недалекому майбутньому. Це самотній і трохи закомплексований хлопець, але йому вдається вивести на чисту воду всіх зрадників, розкрити підступи президентської адміністрації, майже не встаючи з-за комп’ютера. От тільки кращого життя для українців це не гарантує.

 

«У книжці описано багато живих людей, всіх тих, хто зараз займається громадською діяльністю. Ще там багато порнухи, багато інтернет-фольклору», – говорить автор.

 

Книжку можна скачати вільно і безкоштовно, але видавництво закликає тих читачів, яким сподобалися оповідання, перерахувати кошти авторові прямо зі сторінок книжки. Так само платною є книжка у форматах, адаптваних для електронних рідерів.

 

Артем Захарченко – письменник, журналіст, викладач, автор трьох книжок та трьох синів. Досліджує медіа-мистецтва, був куратором видання першої в Україні інтерактивної книжки – «Сім воріт» Олени Захарченко, першої в Україні книжки, розчиненої в Інтернеті – «Гаугразький бранець» Яни Дубинянської, та інших концептуальних проектів. Брав участь у багатьох громадських виступах.

Друг Читача