Андрій Курков майже місяць шукає валізу, втрачену в аеропорту

valВідомий український письменник Андрій Курков вже 20 днів шукає свою валізу , втрачену МАУ під час перельоту з Лондона до Києва. Про це пишуть «Вісті».

«Перші два телефонні розмови зі службою розшуку багажу були приємні і обнадійливі . Потім 6 днів ніхто не брав трубку . Потім дівчина взяла і сказала , що зараз обід і попросила передзвонити за кілька годин. З короткої розмови з нею я зрозумів , що надії пора вмирати » , – написав на своїй сторінці у« Фейсбуці » Курков.

За його словами , він відправив кілька імейлів з докладними підказками з пошуку в аеропорт Гетвік, службу Servisair .

«Залишилося тільки написати англійській королеві . Може , вона казкова, і звільнить мене від вимушеного шопінгу, яким, за сумного результату цієї справи, доведеться зайнятися, щоб заново взутися, одягнутися, а також заново одягнути дітей, чий новий одяг також був усередині валізи . Головне засвоєне мною в цей раз правило – ніколи не поспішати , щоб випадково не виявитися першим з пасажиром свого рейсу на реєстрації . Якщо справа відбувається ввечері , то втомлена жінка за стійкою може зареєструвати вас або ваш багаж на який-небудь попередній рейс , який реєструвався на цій же стійці і на цьому ж комп`ютері » , – додав Курков.

«Звичайно , ми шукаємо його валізу. У 99 % випадків багаж знаходиться. Найчастіше це відбувається протягом двох тижнів після втрати , але бувають випадки , коли через збої в електронній системі реєстрації валізи знаходяться і через півроку. Ми робимо все для пошуку багажу Андрія Куркова , тим більше , що він наш постійний пасажир » , – сказала нам спікер МАУ Євгенія Сацька.

Рortal.lviv.ua