У Львові презентують хіт для підлітків від популярної британської письменниці

НА ЗУСТРІЧ ФОРУМУ

*У видавництві “Навчальна книга – Богдан” вийшла друком книга популярної британської письменниці Джаклін Вілсон “Вечірка з ночівлею”.

 

Вечірки з ночівлею – найцікавіші! І у кожної буде своя. Усі Геленині подруги входять до Абеткового клубу: Ані, Белла, Венді та Ґлорія вже влаштовували вечірки з ночівлею на свої дні народження. Гелена теж хотіла б усіх їх запросити, але їй не хочеться, щоб її друзі дізналися про її сестру…

 

Нова зворушлива повість від усесвітньо відомої дитячої письменниці піднімає нелегкі, але напрочуд важливі теми. Дружба, визнання однолітками, стосунки у родині – усе це тут є, але крім цього –головна героїня має сестру з особливими потребами Книжка не лише познайомить малих читачів із цією проблемою, а й пояснить, як ставитися до однолітків з фізичними та розумовими вадами.

Для молодшого шкільного віку.

 

Рецензію на останню україномовну книгу Джаклін Вілсон “Дівчата закохані” читайте тут.

 

Довідка. Джаклін Вілсон народилася 1945 року, ще з дитячих років мріяла стати письменницею. На сьогодні продано понад 25 млн копій її книг, вони перекладені 34 мовами світу. Повісті Джаклін Вілсон здобули численні відзнаки, з-поміж яких «Книжкова премія Нестле», а за опитуванням, проведеним ВВС серед дітей, чотири її книги увійшли до списку ТОП-100 дитячих книг усіх часів. У 2002 році Джаклін було нагороджено Орденом Британської імперії, найпочеснішим орденом Англії. Її книжки за десять років брали на абонемент у британських бібліотеках 16 мільйонів разів – майже 5 тисяч разів на день.

Друг Читача