Восени трилер “Тіні незабутих предків” вийде у прокат

*$1,0 млн  – бюджет фільму київського режисера 32-річного Любомира Левицького. Восени трилер “Тіні незабутих предків” вийде у прокат. Режисер відомий за картиною “Штольня”, що була в українському прокаті 2006-го. Зняв її у 26 років.

 

– Як не дивно, “Штольня” окупила себе і заробила 25 тисяч доларів,  – каже Любомир Левицький. Із новою стрічкою планує також вийти на самоокупність.  – Не хочу, щоб “Тіні” виглядали, як перший чи 15-й український фільм. Цим уже наївся  – не цікаво. Хочу зробити проект, який на екрані нічим не відрізнятиметься від американського кіно. Такий експеримент.

 

Оператором став американець Марк Еберлі. У голлівудському блокбастері “Політ живих мерців” він знімав швидкісні пересування вампірів. “Тіні незабутих предків”  – містичний трилер про сучасних студентів і карпатських мольфарів. Головну роль виконує 21-річний киянин Владислав Нікітюк. Також у картині знялися актори Дмитро Ступка, Ольга Сумська, Ольга Фреймут. 25-річна співачка гурту ХS Марина Шако (на фото) зіграла у трилері роль однієї з дев’яти студентів. Фінальну сцену битви знімали поблизу фортеці в Кам’янці-Подільському. Витратили на неї $30 тис.

 

– Туди приїхали втомлені, після важких зйомок у Карпатах. Були нічні зйомки у декілька змін протягом трьох днів. Вони удвічі дорожчі, ніж удень, бо потрібно удвічі більше людей і світла. На радощах прибули до Києва, що все знято. Подивилися матеріал і зрозуміли, що з нього можна використати лише 10 відсотків. Вирішили перезнімати у столиці,  – каже режисер.

 

– Наступний фыльм хочу робити пригодницьким, типу недорогого “Індіани Джонса”. Але не в Карпатах. Вистачить. Розповіли мені історію, що архітектором одного із замків на Львівщині був 5-річний хлопчик, який мав магічний циркуль. Кажуть, він дотепер там. Можливо, перетвориться на сценарій.

Gazeta.ua