Автор збірника “Дыхание плоти” виступив у Качанівській колонії та згадав, як колись сидів

sha2У Качанівській колонії в Харкові у неділю, 11 серпня, виступив народний артист України Олег Гаврилюк. Про це повідомляє прес-служба управління Державної пенітенціарної служби в Харківській області.

Для жінок виконавець обрав здебільшого ліричні та жартівливі композиції, зазначає прес-служба.

Крім того, він представив глядачам двох своїх дітей – сина Аскольда і доньку Даяну, котрі також виконали по декілька пісень.

“Я згадую як колись, вісімнадцятирічним хлопцем я теж опинився по цей бік колючого дроту. Тоді ми щотижня дивились чорно-білий фільм “Броненосець Потьомкін” і всі мені повторювали, що я пропаща людина. Але пройшли роки, я виборсався, став народним артистом України, вітався за руку з президентами кількох країн і хочу вам побажати, щоб, вийшовши на свободу, ви знайшли в собі сили та бажання достойно прожити своє життя”, – сказав Гаврилюк засудженим наприкінці виступу.

Повідомляється, що благодійний тур “Від серця до серця”, в рамках якого родина Гаврилюків виступає в установах виконання покарань країни, проходить вже другий рік поспіль за сприянням ДПтС й за підтримки державної служби молоді і спорту. Минулого року артисти виступили у 25 колоніях. Цьогоріч планують відвідати з туром 17 установ виконання покарань.

Як повідомлялося, цього літа президент Віктор Янукович присвоїв Гаврилюку звання народного артиста. Відповідне подання президентові підписали 13 народних депутатів від Партії регіонів.

Крім того, прохання про присвоєння звання було підписано главою Київської міської держадміністрації Олександром Поповим і першим заступником міністра культури Тимофієм Коханом, які запропонували зробити це “як виняток”.

З нагородного листа випливає, що, крім пісень, котрі ввійшли до семи авторських альбомів, серед яких “Одкровення”, “ПроХХХодимец”, “100 відсотків”, Гаврилюк також видав п’ять збірників віршів.

Зокрема, “2-е Я”, “Дыхание плоти”, “Бесстыжие стихи”, більша частина яких являє собою творчі здобутки, що містять ненормативну лексику: “Вы конечно не б..дь, Просто очень похожи / Не хочу оскорблять, Но читаю по роже / Вашу б….кую суть, Вашу сучью натуру”.

В Качанівській колонії відбуває покарання екс-прем’єр Юлія Тимошенко, однак від травня 2012 року вона перебуває на лікуванні у ЦКЛ №5 Укрзалізниці

Newsru