Літературна програма ГОГОЛЬFEST 2013 запрошує до співпраці видавців та письменників

gogolfestУ рамках міжнародного інтердисциплінарного фестивалю ГОГОЛЬFEST 2013 буде реалізовано літературно-мистецький проект «Генезис». Літературна програма ГОГОЛЬFEST розпочне свою роботу 16 вересня і триватиме до 22 вересня. Провідною ідеєю проекту є формування інтердисциплінарного діалогу, що продемонструє взаємодію літератури з іншими видами мистецтва.

В основу проекту «Генезис» покладено концепт зародження: зародження нових явищ, віянь і трендів, які перебувають у стані формування. У рамках літературно-мистецького проекту «Генезис» проводитиметься серія майстер-класів і дискусій, присвячених новим віянням сучасної української літератури і гуманітаристики. Разом із Центром літературної освіти під час ГОГОЛЬFEST буде проведено Школу літературного менеджменту, в якості викладачів виступлять ключові спеціалісти українського літературного процесу.

Літературна програма ГОГОЛЬFEST – це відкрита платформа для діалогу. Заявки з пропозиціями проектів від видавців, письменників, кураторів, а також діячів культурної сфери приймаються до 12-го серпня включно за адресою: literature@gogolfest.org

Куратор проекту – Олександр Михед

Gogolfest.org