Чи був Володимир Висоцький агентом Держбезпеки, вирішать у суді

*Син Володимира Висоцького в суді вимагає вилучити з продажу дві книги, в яких автори стверджують, що його батько був агентом Держбезпеки.

 

У Хорошевський суд російської столиці надійшов цивільний позов про захист честі і гідності від Микити Висоцького. Позов спрямований проти ТОВ «Алгоритм-Издат» і ТОВ «Видавництво «Алгоритм».

 

Причиною провадження стали книги «Володимир Висоцький – суперагент КДБ» і «Інший Володимир Висоцький. Темна сторона». Подавець позову вважає, що у цих виданнях містяться образи і відомості, що не відповідають дійсності.

 

Прес-секретар суду Ольга Ліцарева уточнює: «Співбесіда по справі призначено на 29 липня, тобто суддя буде дивитися, чи все необхідне є для розгляду позову по суті. Якщо все буде готово, то суддя визначить дату розгляду позову. Заявник просить заборонити поширювати і вилучити з продажу випущені книги, а також визнати недостовірними і такими, що порочать честь і гідність, відомості про те, що Висоцький був таємним агентом КДБ і що його одруження з Мариною Владі було фіктивним».

 

Син Володимира Висоцького вимагає стягнути з відповідачів компенсацію за завдану йому моральну шкоду 1,5 мільйона за книгу «Володимир Висоцький – суперагент КДБ», і 3 мільйони за книгу «Інший Володимир Висоцький. Темна сторона».

Pro-books

  • Артем Поліщук

    Оце так важлива новина для обговорення… те, що зара на Україні кбд-шники (зі старої комунячної системи) всюди в міністрах сидять і виконують вказівки путіна – це нікого не зачіпає, а от перемити кістки померлому автору – це нам під силу.