Сьогодні в українських книгарнях – світовий бестселер “Інферно” Дена Брауна

26 липня у книгарнях України з’явиться новий світовий бестселер – «Інферно» Дена Брауна.

Книжку українською підготували лише за 2,5 місяці, вийде вона на півтора місяця раніше, ніж російський переклад і коштуватиме вдвічі дешевше.

За ці два місяці «Інферно» розкупили вже понад мільйон примірників у світі. І за популярністю нині вона випереджує знамениті трилогії «Голодні ігри» та «50 відтінків», які досі очолювали книжкові рейтинги.

Пригоди професора Роберта Ленгтона відбуваються у Флоренції XIII ст. і переплетені з сюжетом «Божественної комедії» Данте Аліг’єрі. Ден Браун описує мандрівку живої людини світом померлих, де головний герой спробує відповісти на питання, що цікавлять та турбують людство з прадавніх часів. У центрі уваги Брауна – знову загадкові символи раннього християнства, коди та шифри.

«Коли стається щось погане, ми переконуємо себе, що на це є причина – Боже веління, результат злого умислу чи навіть вплив зірок. Мене захоплюють теорії змови, старовинні символи та секретні коди, я вірю, що поясненням цього є необхідність людини вірити в могутню таємничу силу», – розповів Ден Браун.

Видавництво планує неймовірний наклад: 100 тисяч примірників. І це в той час, як звичайний тираж для України – 2-3 тисячі. Але попередні книжки «Код да Вінчі» та «Янголи і Демони»  показали, що в «Інферно» є всі шанси стати і українським бестселером.

ICTV

Придбати книги в інтернет-книгарні ВсіКниги:

«Інферно» Дена Брауна

«Янголи і демони» Дена Брауна

«Код Да Вінчі» Дена Брауна

  • Галя Маковійчук

    Раджу всім прочитати,адже книжка дуже захоплююча,читається легко,я б сказала,на одному диханні.