У київському художньому музеї створили літературний салон

З 19 липня в Національному художньому музеї України стартує live-проект «Музей.Summertime». Спеціально для цієї мети в музеї створили зал кольорових крісел, в якому щоп’ятниці гості зможуть почитати і послухати книги.

Мета проекту – відродити стару добру традицію читання, як це було раніше в культурних салонах. Читання є культурним і емоційним обміном між людьми, і музей має до цього пряме відношення, оскільки він займається не тільки зберіганням матеріальних цінностей, але і формуванням добрих традицій.

До проекту вже хочуть приєднатися відомі люди, серед яких є поети і актори. А надалі, за словами організаторів, і у слухачів буде можливість почитати на публіку.

Книги будуть підбиратися так, щоб були актуальні і цікаві слухачам. Будуть читатися як твори сучасної літератури, так і класичної.

Для того, щоб стати учасником проекту «Музей. Summertime», необхідно заздалегідь записатися. Акредитацію, за словами Олена Гончарук, ввели для комфортного самопочуття глядачів і читця.

Читати і слухати книги в залі кольорових крісел в Національному художньому музеї будуть до кінця літа. Однак, організатори стверджують, якщо глядачам сподобається, він може тривати далі.

ТСН