Юрій Винничук та інші відомі галичани створили книгу-альбом «Таємниці галицької кухні»

У Львові готують до друку книжку-альбом про галицьку кухню, до створення якої залучено велику кількість відомих у місті людей. Унікальну книгу «Таємниці галицької кухні» планують видати до осені і презентувати на Львівському книжковому ярмарку.

Як розповідає письменник Юрій Винничук, така ідея витала вже давно, оскільки він вже написав декілька книг про Львів, зокрема, про каву, про горілку, про кнайпи, але дуже хотів написати книжку про те, чим львів’яни харчувались.

За задумом, книга–альбом «Таємниці галицької кухні» має бути унікальною, адже у ній можна буде не тільки прочитати старовинні рецепти галицьких страв, а й побачити сам процес приготування.

Наповнити книгу довірили відомим галичанам, за їхніми ж переписами. Майже ніхто зі запрошених гостей професійно куховарити не вміє. А тому часто, в процесі приготування страви, люди просто фантазують.

За словами одного із ініціаторів кулінарного проекту Христини Тузяк, на сьогодні вже встигли провести понад 50 фотосесій, але рецептів галицьких страв буде набагато більше.

Свій внесок до книги–альбому «Таємниці галицької кухні» зробили й ведучі «Львівської хвилі» Влодко Лучишин та Андрій Великій. Влодко чаклував над «Полядвицею свинячою по –лемківськи зі секретом». Таку страву готував його дідусь. «Рецепт передавався-передавався. Не було фольги, рукава і люди вигадували як зберегти той сік і смак. От так вигадали запечену полядвичку», – розповів Влодко Лучишин. Натомість Андрій Великий порався з тістом – готував «Палюшки цісарські». Каже, що довго не думав, бо таку страву завжди готувала його бабця. Вона мала дві назви: «Палюшки цісарські» або «Ліниві вареники».

Окрім ведучих «Львівської хвилі» до написання праці про таємниці галицької кухні долучились також: спортсмен Василь Вірастюк, митець Олесь Дзиндра, президент Форуму видавців Олександра Коваль.

Portal.lviv.ua