Російська Вікіпедія розмістила статтю про Януковича-письменника і поліглота

Російська версія вільної енциклопедії “Вікіпедія” перетворила українського президента Віктора Януковича не просто на одного з “найбільш високооплачуваних українських письменників”, а й на справжнього поліглота. Про це на своїй сторінці в Facebook поспішив зауважити український журналіст Олександр Міхельсон.

“Російська Вікі зробила Януковича поліглотом. Може, це вони до дня народження його так?)))” – зазначив журналіст.

Згідно з інформацією сайту ru.wikipedia.org, президент України Віктор Янукович є одним з найбільш високооплачуваних українських письменників.

“У 2011 році як авторські гонорари і аванси за майбутні твори він заробив понад 2 млн доларів. Янукович пише українською, російською та англійською мовою”, – зазначає “Вікіпедія”.

За інформацією сайту, на сьогодні видано такі книги Віктора Януковича: “Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок”, “…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання”, “Здолати шлях”, “Як Україні далі жити”, Opportunity Ukraine (“Україна – країна можливостей”; англійською мовою, Відень, видавництво Mandelbaum Verlag, 2011 р. Наклад 50 тис прим).

Згодом з’ясувалося, що частина останньої книги є плагіатом. Видання вилучено з продажу.

Newsru.ua