Янукович вчить вірші Кіплінга для тренування пам’яті

У вівторок президент України відзначить свій 63-й день народження на держдачі “Зоря” біля селища Форос у Криму (колишня літня резиденція Михайла Горбачова). Про це пише газета “Вести”.

Цього року привітати гаранта збирається мало не половина Верховної Ради і весь губернаторський склад. “На день народження такого рангу не запрошують. Депутати між собою домовляються, у кого є бажання і можливість полетіти. Буде дуже велика делегація. Не тільки з нашої фракції. З Компартії будуть люди, мажоритарники, опозиціонери. Скидаються всі разом на подарунок… Одна-дві людини кажуть тост, випиваємо по бокалу шампанського і розходимося”, – поділився депутат-“регіонал” Віктор Тихонов. Для депутатів з Києва замовлено чартерний рейс до Бельбека. Оплатити його повинні з партійної каси.

Фракція ПР Януковичу приготувала “символічний подарунок” – історичну книгу про православну Русь (до 1025-річчя хрещення Русі, що припадає на кінець липня). Екс-губернатор Вінниччини, “регіонал” Микола Джига зазвичай вітає Януковича в телефонному режимі, але вже приготував окремий подарунок президенту. “При зустрічі подарую збірку віршів Расула Гамзатова. Відкрив для себе Редьярда Кіплінга. Янукович теж їх полюбив і вчить вірші Кіплінга. Це тренує пам’ять. Тому подарую йому кілька збірок”, – повідав Джига.

Ганна Герман торік написала гімн президента і подарувала гілку лавра. У цьому – обіцяє знову здивувати іменинника своїм віршем. “Щось напишу. Але у мене це буває в останній день”, – сказала Герман. Полетить вона в Крим разом з командою голови Адміністрації президента Сергія Льовочкіна.

Організацією привітання від губернаторів займається голова Київської ОДА Анатолій Присяжнюк. За словами одного з губернаторів, цього року президентові, швидше за все, вручать картину. Перед привітанням Януковича губернатори проведуть засідання під керівництвом прем’єра в Лівадії.

Торік колишній президент Віктор Ющенко побажав Віктору Януковичу, щоб його “свята місія” вдалася.

“Хотілося б, щоб свята місія формування української соборності вдалася вам хоча б частково. Це ваша головна й найскладніша місія”, – сказав Ющенко.

Newsru