Ірен Роздобудько написала роман про ЛСД та слухняних дружин

Новий роман Ірен Роздобудько «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» – історія про заклад, в якому за певну суму можна знайти собі слухняну, покірну та люблячу дружину. Декілька років тому, такий сюжет роману сміливо б нарекли  соціальною фантастикою, проте наше сьогодення вже майже перетворило таку фантастику на реальність залежності стосунків та грошей.

 

Сюжет нового роману Ірен Роздобудько «ЛСД. Ліцей слухняних дружин», що вийшов друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», розгортається навколо ліцею в якому виховують молодих дівчат. Ці дівчата в майбутньому стануть ідеальними дружинами, але тільки для тих, хто заплатить за них найвищу ціну. Дівчина на ім’я Пат – вихованка цього ліцею, яку переконують: усе, що відбувається за межами закладу, не варте уваги, а справжнє життя полягає у покірному служінні своєму майбутньому чоловікові. Та випадкове знайомство із саксофоністом, який завітав до їхнього закладу під час розслідування вбивства однієї з вихованок, відкриває їй очі: те, чому їх навчали, насправді омана, існує інше життя – вільне та прекрасне. Намагаючись відборонити свою свободу, вона втікає з закладу й опиняється на вулиці, до якої зовсім не пристосована. Чи зможе вона вижити у світі, про який нічого не знає?

 

Авторка передмови, журналістка Тетяна Вергелес зазначила про роман Ірен Роздобудько «ЛСД» наступне: «Відкриваючи кожну нову книгу Ірен Роздобудько, ніколи не знаєш, чого сподіватися. І щоразу залишається відчуття: оця – найкраща. От і кажу: «ЛСД» – найкраща. Це не детектив про сучасних гейш, не лавсторі. Це підкоп. А от під що – шукайте самі. Протест визрів у надрах гламуру: Ірен Роздобудько знає світ, про який пише, адже її ім’я пов’язане з журналами «Наталі», «Караван історій». І в тому, що саме вона повела читача за лаштунки «красивого життя», особлива пікантність ситуації». 

Друг читача

Придбати книгу «ЛСД. Ліцей слухняних дружин» в інтернет-магазині ВсіКниги. 

 • Киев

  Судя по аннотации, твир – унылое г-но. Может,и нет, но из данной статейки это следует…

  • Оксана Безверхая

   Напевно, якби ви ознайомились з ЇЇ творами – то не були б такої думки. А, читаючи більше, навчилися висловлюватись грамотно, розумно, а головне культурно)))))))

  • M_B

   “Не читав, але засуджую”…

  • А.В.

   Хтось книжки читає, а в когось інтелекту вистачає тільки на заголовки і “глибоку критику та аналіз” на основі прочитаної анотації! Не читав – так нічого висловлювати свою “думку” …
   Книга дуже класна, і зовсім не раджу робити ніяких поспішних висновків про неї з її назви. Приємного читання)

 • Оксана

  Книжка дуже цікава!! Захоплює з перших сторінок!!

 • Олеся

  Дуже цікава книжка! Я не могла відірватися від читання.

 • Тетяна

  Книга ЛСД (це її коротка назва) потрапила мені в руки тому, що я дозріла почитати українську сучасну прозу та відкрити для себе сторінку із назвою Ірен Роздобудько. Сказати, що я задоволена – дуже мало. Правильно сказати – я захоплена, заінтригована, схвильована. Легкий жіночий роман з детективною канвою став для мене відкриттям року: стільки у цьому сюжеті неочікуваних поворотів, прихованих послань, інтригуючих пригод. Книга тримала з першої сторінки і до останньої, я прочитала на одному духу – за одну ніч. Крім стрімкого сюжету, оригінальної ідеї в книзі мене захопили міркування про ролі чоловіка і жінки, умов їх подружнього щастя. Як жінка, я кожне слово роздумів про роль дружини переживала і обговорювала сама із собою. Згадувала свої ліцейські будні, своїх подруг, феміністок і не феміністок. Це гарна книга, яка може доторкнутися до серця, хоча вона і написана в легкій манері жіночого детективу. Мені дуже приємно, що в Україні є такий автор, як Ірен. Шкода, що я не знала її творів раніше (а вони вже друкуються і друкуються з 2001 року).