Літературний вечір у рамках арт-проекту «Голоси» про анорексію, булемію та переїдання

У п’ятницю, 5 липня, о 19:00 у київському кафе «Любовь-Морковь» (вул. Верхній Вал, 16) відбудеться літературний вечір, присвячений соціальному арт-проекту «Голоси». На літературному вечорі читатимуть поезію і розповідатимуть свої історії письменниці Євгенія Чуприна, Анна Малігон, Каріна Тумаєва, Галина Танай та Мідна.

.

 

«Голоси» – це замовчані історії про тіло, їжу та емоції, це особисті історії, які закликають не ховатися із своїми переживаннями та проблемами, а говорити про них та шукати вихід.

.

Непрості стосунки з їжею та власним тілом знайомі багатьом жінкам. Говорити про це незручно і соромно. Аудіо-візуальний проект «Голоси» звертається до досвіду дванадцяти жінок, які пережили розлад харчової поведінки. Це документальні тексти, написані на основі розмов з цими ними, фото Наталки Довгої, які відображають лейтмотив кожної з історій, а також звукова інсталяція.

.

Проникаючи у сферу невідомого і замовчуваного, «Голоси» показують те, що  ми не завжди помічаємо, не надаємо ваги чи засуджуємо у поведінці близьких нам жінок. Обмеження в їжі та переїдання, дієти, контроль і його втрата, емоції, що їх переповнювали, – це часто сприймається як жіночі примхи або рідкісні психіатричні діагнози. Дванадцять жінок, які поділилися своїм досвідом, створили для нас можливість переосмислити поняття анорексії, булемії чи переїдання.

Місце: кафе «Любовь-Морковь» (Київ, вул. Верхній Вал, 16)

Дата і час: 5 липня, початок о 19:00

Вхід вільний. 

Детальніше про арт-проект «Голоси» можна прочитати на сайті http://www.strikingly.com/golosy