Поет Дмитро Лазуткін став переможцем Кубку Європи з кікбоксингу, сходивши до церкви

Відомий поет і спортивний коментатор, а за сумісництвом Президент Клубу бойових митців,  Дмитро Лазуткін посів перше місце на відкритому Кубку Європи серед спортивних клубів за версією IFEF (Міжнародна федерація елітних боїв) в розділі фул-контакт. У ваговій категорії до 85 кг він у фіналі розділеним рішенням суддів  здолав узбека Заіра Рагімова. Зазначимо, що 34 річний Дмитро Лазуткін став найстаршим учасником змагань.

 

– По-перше, я став найстаршим учасником змагань, – пише він на своїй сторінці у  Фейсбуку. – По-друге, сам турнір, котрий пройшов у курортному Береговому, що в Криму, порадував видовищністю і тим, що ринг було встановлено на вулиці. До того ж всі відпочивальники змогли побачити абсолютно безкоштовно мегабої за участю дуже сильних бійців.

 

Дмитро Лазуткін бився у вазі до 85 кг та переміг, здолавши у фіналі розділеним рішенням узбека Заїра Рагімова.

– Як не дивно для мене, – зазначає поет та спортсмен, – здолав я його завдяки роботі руками на зустріч. Допоміг і досвід. Рагімов багато махав ногами і в 2-му раунді помітно підсів, часто кидався вперед і наривався на мої короткі серії. В 3-му раунді ледь не дійшло до дострокової перемоги, мені вдалося його провалювати і провести двійку руками й на додачу лівий боковий ногою. Втім, Заїр вистояв, але програв.

 

Але в цьому бої не обійшлося без дива:

– Зранку в день бою я, знаючи силу майбутнього суперника, трохи стрьомався і вирішив сходити до церкви. Не те щоб вирішив – якось ноги самі мене туди привели. І з’ясувалося що старовинна ікона Божої Матері саме в цей день замироточила. І я став першим відвідувачем котрий це диво побачив!!! Може й випадковість, але мої молитви були почутими. Більше того – після неймовірно відчайдушного бою на моєму обличчі – жодної гематоми і подряпини. Ноги ниють, ліва рука погано згинається – але то дрібниці. Дякую!!!!! Вішаю рукавички і фути на цвях з чудовим відчуттям.

.

.

Друг Читача

  • Юрій Журавель

    Молодчина