Друкарня, яка за два роки виплатила Януковичу понад 30 млн грн, не відчуває фінансових труднощів

Президент України Віктор Янукович отримав у 2012 році від донецької друкарні “Новий світ” авторську винагороду в сумі 15,5 млн. гривень, не видавши при цьому жодної нової книги, передає Газета по-українськи.

Такий висновок випливає з коментаря заступника директора ТОВ “Друкарня “Новий Світ” Едуарда Вакуленко.

“Віктор Федорович отримав авторську винагороду відповідно до умов договору, який був укладений в 2011 році. Згідно з угодою він передав авторські права на написані ним книги, а так само на книги, які він напише”, – сказав заступник директора.

Як повідомлялося раніше, друкарня в 2011 році вже виплачувала Віктору Януковичу 16,4 млн. гривень винагороди за передачу авторських прав на створені в 2005-2010 роках Януковичем книги “Рік в опозиції. У політиці не буває остаточних перемог і поразок”, “…І рік при владі. Від кризи – до економічного зростання”, “Здолати шлях”, “Як Україні далі жити”, а також на літературні твори, які в майбутньому будуть створені автором.

Пан Вакуленко акцентував увагу на тому, що авторська винагорода виплачена президенту України в 2012 році була обумовлена договором 2011 року.

При цьому на питання “ОстроВа“, яку книгу видав настільки високооплачуваний автор в минулому році, заступник директора друкарні відповів: “У мене немає інформації про випуск книг (Януковича – ред.) в 2012 році”.

Вакуленко ухилився від відповіді на питання, як довго Віктор Янукович буде одержувати авторську винагороду за книги, деякі з яких є передвиборчими брошурами.

“Це умови договору (які не розголошуються – “ОстроВ”)”, – сказав він, додавши, що друкарня, що виплатила за 2 роки більше 30 млн. гривень авторської винагороди, не відчуває через це фінансових труднощів.

Як повідомлялося раніше, згідно з декларацією про доходи президент України Віктор Янукович у 2012 році отримав від ТОВ “Друкарня “Новий Світ” авторську винагороду в сумі 15 млн 551 тис. грн відповідно до умов видавничого договору, укладеного в 2011 році.

За цим же договором, за 2011 рік Янукович вже отримував від друкарні 16,4 млн. гривень.
Газета по-українськи