У квітні відбудеться книжковий фестиваль «Джура-фест»

25-27 квітня в Українському домі «Перемога» відбудеться IV Всеукраїнський фестиваль української книжки «Джура-фест-2013».

 

Заклад української культури у самісінькому серці Тернополя у ці дні перетвориться на кількаденне книжкове дійство. Переповнені читацькі аудиторії минулоріч довели, що тернополяни радо беруть участь у презентаціях, зустрічах і майстер-класах і цікавляться книжковими новинками.

 

Жителі Тернополя уже з нетерпінням чекають фестивалю і цього року, тому міські бібліотеки, школи і виші готові прийняти авторів і представників видавництв у своїх стінах.

 

Сьогодні українська книга у силу об’єктивних обставин потребує підтримки, просування і популяризації. Віримо, що в наших з вами силах це здійснити. Фестиваль «Джура-фест» є одним із тих заходів, який привертає увагу до книги, прищеплює виває любов до друкованого слова і розпалює цікавість читача.

 

Традиційним для фестивалю української книжки «Джура-фест» став вечір співаного слова, під час якого ще більше закохуєшся у рідну мову й уміння бардів знаходити несподівані метафори і підмічати усі тонкощі нашого життя. Цьогоріч також представники авторської пісні запропонують цікаву програму, яку зможе почути кожен бажаючий, адже вхід на цей вечір є безкоштовним.

 

Також можна буде відвідати понад 60 цікавих зустрічей, презентацій, автограф-сесій і майстер-класів.

Uaculture.com