Українські видавці візьмуть участь у Мінській міжнародній книжковій виставці

З 6 по 10 лютого 2013 року у Національному виставковому центрі “БелЕкспо” (Республіка Білорусь, Мінськ) проходитиме XХ Мінська міжнародна книжкова виставка-ярмарок. Держкомтелерадіо забезпечує участь вітчизняних видавців та книгорозповсюджувачів у цьому престижному заході. Про це повідомляє прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення.

Зокрема, наразі вже затверджений склад української делегації для участі у виставці. Згідно із наказом Держкомтелерадіо, вітчизняні книги в Білорусі представлятимуть президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін, директор державного видавництва “Дніпро” Олександр Кудрявцев, головний редактор видавництва “Балтія-Друк” Віргініюс Строля, директор Будинку письменників України Оксана Герман, заступник головного редактора ВД “Особистості” Олена Бичкова та інші, а також представники Держкомтелерадіо.

У Мінську українська делегація презентує національну експозицію, проведе День Української Книги та інші представницькі заходи, а також візьме участь у спеціалізованих семінарах, зустрічах із видавцями з інших країн тощо.

Освіта