Litteraturresan: Belarus/Vitryssland – до Львова приїдуть шведські та білоруські письменники

У травні Львів прийматиме справжнісінький “десант” білоруських, шведських та українських письменників, – повідомляє Why Translator.

 

До України прибуде проект Litteraturresan: Belarus/Vitryssland (“Літературна подорож: Білорусь”). Через проблеми з білоруськими візами для шведських організаторів і напружену дипломатичну ситуацію між Білоруссю та Швецією, проект подорожує сусідніми з Білоруссю країнами.

На львів’ян та гостей міста чекатимуть два літературні вечори (п’ятничний і суботній) у Театрі Леся Курбаса, семінар про сучасну літературу в Білорусі й Україні, семінар про дитячу літературу в Білорусі, Швеції й Україні та багато інших літературних подій.

Планується, що перший вечір у Театрі Леся Курбаса відкриє шведський посол у Білорусі Стефан Ерикссон. Уже погодилися приїхати шведська поетка Єнні Вранґборґ, білорусько-шведський поет і перекладач Дмитро Плакс, титулований шведський музикант Даніель Вікслунд; очікується ще з десяток відомих імен.

Why Translator

  • Lev Hrytsyuk

    Update: До Львова приїдуть лауреатка “Ангелуса”-2011 Світлана Алексієвич та зірка білоруської музики Зміцер Вайцюшкевіч – http://levhrytsyuk.blogspot.com/2013/02/update-2011.html