Львів’ян запрошують познайомитись із магією українців

Продовжується промо-тур Лілі Мусіхіною містами України із презентацією книжки “Магія українців вустами очевидця”. Львів стане першим містом в якому в новому році презентують книжку.

Наклад книжки “Магія українців вустами очевидця”, яку вперше презентували на Форумі, Лілі Мусіхіної розлетівся за три місяці. І це ще раз підтвердило, що українцям цікаві свої традиції, що ми живемо у магічному світі. І попри те, що на дворі ХХІ століття, в українських домівках ворожать, відробляють, привертають, замовляють абощо.

Книга “Магія українців вустами очевидця” ґрунтується на особистих дослідженнях та відкриттях, зроблених під час численних експедиційних розвідок.

Тернополянка Лілія Мусіхіна, яка вже понад 10 років мандруючи селами України, вивчає народні вірування та обряди, розкаже про обереги для всієї родини, про магічне використання ляльки-мотанки, їхні типи та первісне призначення, про таємний світ духовної народної культури, про магічні дії та рослини. Іншими словами, – влаштує цікаву екскурсію для мешканців Львова світами української магії. А книга стане незамінним путівником по цих світах.

Презентація книги відбудеться 17 листопада о 18:00 в книгарні “Є” (просп. Свободи, 7)

Вхід — вільний.

 Друг Читача