У США видали книгу “Історія жінок у Росії” з княгинею Ольгою та Тимошенко на обкладинці

У США вийшла книга Історія жінок в Росії: з найдавніших часів до сьогодення, на обкладинці якої зображено княгиню Ольгу та екс-прем’єр-міністра України Юлію Тимошенко.

Автором цієї книги є професор історії університету Акрона в штаті Огайо Барбара Еван Клеменс. У продаж книга надійшла в червні 2012 року.
Клеменс вважається експертом у дослідженнях, пов’язаних з роллю жінок у СРСР. Попередня її книга називалася Доньки революції: історія жінок у СРСР.
Книгу Історія жінок в Росії вже продають в інтернеті. Українські історики переконані: такі книги видають тому, що історичні праці про Україну не перекладають англійською мовою, й англомовні історики користуються застарілою радянською літературою.
Нагадаємо, під час Олімпійських ігор-2012 у Лондоні Міністерство закордонних справ України неодноразово просило оргкомітет Ігор виправити формулювання Ukraine Region при вказівці на сайті Олімпіади місць народження чотирьох російських спортсменів.
Тоді глава МЗС України назвав бездарною помилкою формулювання Ukraine Region при вказівці на сайті Олімпіади-2012 місць народження частини російських спортсменів.
У липні Штаб олімпійської делегації України направив офіційне звернення до організаційного комітету ігор ХХХ Літньої Олімпіади з вимогою терміново внести поправки до цих помилкових біографічних даних.
Зазначимо, що Україна – не єдина країна, що постраждала від таких “помилок”. Свій протест до оргкомітету Ігор на аналогічні невідповідності направляла Грузія.
 • pravdorub1

  А чего удивляться, это все проффессора типа Романа Зварыча. Ну а что касается Тимошенко, то ее заслуги перед Россией

 • pravdorub1

  Введіть ваш коментар тут.так велеки, а уничтожение. Украины безмерно, что нечему тут удивляться.

 • KEEYANIN

  Никто нормальный в мире не воспринимает Украину незалежной, увы и мы сейчас тоже – так, временно политико-территориальное недоразуменье…

  • Pasaka1

    Ні, шановний,усе не зовсім так, як вам би хотілося. Справа в тому, що на Заході живе достатньо багато невігласів. Коли я був у Польщі, то не раз чув від поляків, що на західноєвропейських просторах нерідко можна почути такий діалог: What country you from? – from Poland – Where it is?.