В Україні показують мультфільм за книгою нацистського злочинця Вільяма Джойса

В український прокат 22 листопада виходить мультфільм «Хранителі снів». Творці фільмів «Шрек», «Мадагаскар» та «Як приручити дракона» напередодні Різдвяних свят і Нового року підготували пригодницький мультфільм. Перед глядачами постануть герої казок європейського фольклору: Крижаний Джек (Дух Зими), Санта-Клаус, Пасхальний заєць, Зубна фея і Піщана людина. Герої вирішують об’єднатися, щоб створити команду Хранителів снів і перешкодити планам злого духа Бугімен (Творця Кошмарів). В оригінальній версії героїв озвучують такі знамениті актори, як Алек Болдуін, Х’ю Джекман і Джуд Лоу. Сюжет фільму заснований на книзі сценариста Вільяма Джойса.

Вільям Джойс особистість неоднозначна. Нацистський пропагандист, провідний англомовних передач німецького радіо, прозваний у Британії Лорд Гав-Гав. Засновник Націонал-соціалістичної ліги (National Socialist League), яка проповідувала антиєврейські і антикапіталістичні ідеї. Втікши в Німеччину, не бажаючи бути заарештованим в 1940 році, через п’ять років був схоплений британськими військами і страчений (повішений) за зраду.

Tisk.org.ua

 

 • Bond_group

  Какой придурок перепутал Вильяма Джойса – англичанина-нациста, которого казнили в 1945 и Уильяма Джойса – американца – режисера и сценариста, ныне живущего (долгих ему лет!)…. Журналюги откройте Гугл))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

  • Bohdan

    аааахааа!! от так лажа!!))))
   до речі, Бугімен по-нашому – Бабай