Вийшла у світ дитяча книжка, яка навчить дітей правовій свідомості

У «Видавництві Старого Лева» вийшла книжка «Щоденник Славка Хоробрика», яка спрямована на виховання правової свідомості в дітей.

Герой книжки, Славко мріє бути міліціонером та допомагати людям у біді. Усі свої пригоди він записує в щоденник, а таким цінним досвідом гріх не поділитися з іншими.

 

Пояснити дитині, що добре, а що погано – часом буває досить складно. Найкраще це робити на прикладах та асоціаціях. А ще краще – за допомогою казкових героїв, яких так люблять малята. Славка Хоробрика рік тому вигадала керівник прес-служби УМВС в Хмельницькій області Інна Глега, в рамках дитячого проекту. З того часу юного міліціонера визнано офіційним символом міліції.

 

«Літературною мамою» Хоробрика стала Оксана Радушинська, яка й розповіла про юного міліціонера на сторінках нової книги. Виявляється, що Хоробрик хоче стати міліціонером не просто так – його тато й дідусь також працювали в міліції. Саме тому хлопчик знає багато цікавих деталей із правової сфери. Але хлопчик не переповідає статті з того чи іншого закону, а ділиться власним досвідом:

 

–         Уява завжди підкріплена тим, що відбувається насправді, – ділиться секретами творчої кухні  письменниця, – тому оті проблеми, про які йдеться у «щоденнику», я й сама зі школи пам’ятаю. Також спостерігала, із чим щодня стикаються діти моїх знайомих. На основі цього я створила конкретні сюжети, конкретні приклади.

 

У «Щоденнику Славка Хоробрика» зібрані не лише цікаві історії з життя хлопчика-міліціонера, але й подаються коротенькі висновки його пригод. Чому не можна бавитися з петардами, як вберегтися від вимагачів грошей у школі та чому потрібно бути обачними на річці? Саме про такі важливі речі розповідає Славко Хоробрик.

 

Головний редактор видавництва Маряна Савка впевнена, що юний міліціонер стане чудовим помічником Старого Лева:

 

–         Славко Хоробрик – звичайний допитливий хлопчик, і водночас він будівничий справедливого громадянського суспільства. Своїм небайдужим ставленням до людей і загостреним почуттям справедливості, він змінює світ довкола себе на краще і допомагає дітям рости відповідальними громадянами своєї держави.

Друг Читача