Ірен Роздобудько написала книгу для підлітків «Арсен»

Щойно у видавництві «Грані-Т» побачила світ перша «підліткова» повість однієї з найпопулярніших сучасних українських письменниць Ірен Роздобудько. «Арсен» – так, за іменем головного героя, зветься ця книжка, в якій мовиться про дорослішання, життєво важливі трансформації в свідомості й пошук моральних орієнтирів у житті.

Арсен піклується про маму сам, адже тато їх давно покинув. Однак хлопець вірить, що мама ще знайде надійного й порядного чоловіка. А найбільше він мріє про мандри, пригоди і таємниці, бо сидіти всеньке літо за компом у київській квартирі — це, погодьтеся, годі назвати незабутніми канікулами. Тому Арсен і зважився гайнути в село, до бабці з дідом, яких не бачив після розлучення батьків. І там багато про що Арсенові довелося поміркувати — особливо про те, що він має бути справжнім чоловіком; чимало здолати — образу на тата, відчуття своєї непотрібності в татовій родині та ревнощі до маленької зведеної сестрички, яка «забрала» в нього тата; чимало дізнатись — адже історія його роду стала «візитівкою» цілого села. А головне — Арсен закохався. Вперше і, можливо, назавжди…

Відкриваючи родинні таємниці, герой повісті Ірен Роздобудько насправді відкриває себе – і кожен із нас може скористатися його досвідом.

Друг Читача