Києву освідчаться у коханні в книжковий спосіб

Книга «Києве, я люблю тебе!» – освідчення у коханні одному з найкрасивіших і найромантичніших міст світу, на тлі якого й відбуваються події цього художнього твору.

Книга складається із тринадцяти історій про різні райони Києва. Історії, які відбуваються у цьому місті, смішні, сумні та романтичні; у них долі героїв переплітаються між собою і залежать один від одного. У кожній із новел головними героями є випадкові люди, чоловіки і жінки, які зустрілися у певних районах міста і з цього дня їх життя змінилося назавжди. Вони знаходять і втрачають, заново відкривають один одного в День міста, який містично поєднує їх долі.

Всі новели написані в легкому, любовному трагі-комічному жанрі. Події розгортаються навколо читача, він мимо волі стає свідком драматичних і романтичних сцен. Книга допомагає глибше заглянути всередину Києва, зрозуміти чому одна з основних визначних пам’яток Києва – Кияни, які в ньому живуть. Ця книга передає дух міста, злегка п’янкий своєї романтичністю. Це книга про місто, в яке потрапивши лише раз – завжди захочеться повертатися. Про місто, в якому кожен знайде своє кохання.

Дізнатись більше ви зможете 17 жовтня о 18:30 на презентації книги В’ячеслава Леонова “Києве, я люблю тебе” в крамниці “Книги”, що на Пушкінськів, 8-А.

Вхід вільний.

Це ваша можливість і ще раз закохатись у Київ! А найбільш закоханий у Київ читач отримає книгу у подарунок!

Друг Читача