Брати Капранови в Одесі: від творчості до політики!

Непосидючі Брати Капранови цього разу рушають у тур Південною Україною! Розпочинають вони свою творчу мандрівку з Одеси, де 8 та 9 жовтня проведуть ряд цікавих і різнопланових заходів.  

Стартом у спілкуванні з одеськими читачами стане прес-конференція на тему «Чому письменники пішли в політику?», де крім Братів Капранових, буде присутній громадський діяч Андрій Карпенко.

Брати Капранови розкажуть, чому вирішили йти у політику, на якому моменті терпець таки урвався, як змінилось ставлення до них, відколи вони стали кандидатами у депутати та очолили список партії. Поділяться вони ще й тим, як їм вдається поєднувати творчість із політикою та що планують робити після дня Х – 28 жовтня.

Всіх охочих послухати і поговорити більше не про політику, а про творчість та письменницьке життя, Брати Капранови запрошують на свої творчі зустрічі. Для тих, хто не встигне потрапити на жоден із заходів, Брати Капранови ділитимуться усім цікавим у прямому ефірі на ТРК «Круг».

Тур Південною Україною Одесою не обмежується.  10 жовтня з письменниками можна буде зустрітися у Херсоні, 11-го – у Миколаєві. За розкладом цих зустрічей слідкуйте на нашому сайті.

 

Розклад зустрічей в Одесі:

8 Жовтня

12.00-13.00 Прес-конференція за участю Братів Капранових на тему: «Чому письменники пішли в політику?» в Книгарні-кав’ярні (вул. Катерининська, 77)

18.00-20.00 Творча зустріч з Братами Капрановими в Книгарні- кав’ярні (вул. Катерининська, 77)

21.00-21.45 Прямий ефір з Братами Капрановими на ТРК «Круг» (вул. Єврейская, 4)

 .

9 Жовтня

8.00-9.20 Творча зустріч з Братами Капрановими в Державному закладі «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського» (вул. Старопортофранківська, 34)

11.00-12.20 Лекція від Братів Капранових «10 заповідей інтернет-публіцистики» в Одеському національному університеті ім. Мечникова (Французький бульвар 24/26, корпус Філологічного факультету)

 

Друг Читача