У Києві відбудеться Міжнародний театральний фестиваль “ДОКУМЕНТ”

З 6 по 9 грудня на київських сценах будуть представлені найкращі актуальні зразки документальних театральних проектів у рамках Міжнародного театрального фестивалю ДОКУМЕНТ. Про це повідомляється на сторінці фестивалю на Фейсбуку.
Відвідувачі фестивалю матимуть змогу ознайомитися з доробком всесвітньо відомої театральної групи Rimini Protokoll (Німеччина), з виставами ТЕАТР.DOC (Росія), Центру “Текст” в співпраці з Черкаським обласним академічним театром та Державного академічного театру російської драми ім. Лесі Українки (Україна). Для поглибленого занурення в рамках фестивалю буде організовано воркшопи, майстер-класи, зустрічі з драматургами та режисерами, шалені вечірки та інші ділові активності.
Куратор фестивалю – Катерина Бабкіна.
Міжнародний театральний фестиваль ДОКУМЕНТ покликалий популяризувати документальний метод в сучасному театрі з метою розвитку документального театру в Україні та налагодження міжнародних зв’язків в цій галузі для подальшої плідної співпраці. Документальний метод є давно популярним в Британському та Європейському сучасному театрі, впродовж останніх років він широко використовується в Росії. Однак для українських глядачів та фахівців у галузі театру він якщо й відомий, то тільки як чужий цікавий кейс.Фестиваль організовано в рамках проекту Goethe-Institut «Центр компетенцій для менеджерів у сфері культури» в країнах Східної Європи, Центральної Азії та Південного Кавказу. Проект ініціативи Goethe-Institut «Культура і розвиток» / Diese Veranstaltung wird im Rahmen des Projektes „Kompetenzzentrum Kulturmanager» der Goethe-Institute in Osteuropa, Zentralasien und dem Sdkaukasus durchgefhrt. Ein Projekt der Initiative des Goethe-Instituts „Kultur und Entwicklung“.
Друг читача