ЛітКвест на “Книжковому Арсеналі”

4–7 жовтня 2012 року в Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі “Мистецький Арсенал” у Києві відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” —наймасштабніша подія в Україні, що об’єднує літературу та мистецтво. Книжковий Арсенал презентує понад 100 видавництв, 60 гостей із Європи, Росії та України, насичену програму подій для дітей і дорослих.

В рамках Книжкового Арсеналу пройде ЛітКвест.

Дата і місце проведення: 4-7 жовтня, Книжковий Арсенал (Київ, вул. Лаврська, 12).

Слоган: Почни Гру.

Організатори ЛітКвесту: PocketBookInternationalS.A., Книжковий Арсенал, ObreeyStore, Knigli

Партнери ЛітКвесту: Буквоїд, Платформа, А4 GreenOffice, видавництво «Фоліо», Міжнародна літературна корпорація «MERIDIAN CZERNOWITZ», Книгарня «Є», Літклуб «МАРУСЯ».

ЛітКвест – целітературний квест, мета якогопідібрати код до таємничого сейфу іззаохоченнями за допомогою літературних підказок. Завдання знаходитимуться в онлайн- і оффлайн-просторах. Тобто, серед завдань квесту буде кілька таких, які потрібно вирішити в Інтернет. Решту ключів знаходьте на території Книжкового Арсеналу (Київ, вул. Лаврська, 12) та в Книгарні Є (Київ, вул.Лисенка, 3).

Переможці ЛітКвесту отримають три найсучасніші моделі рідерів ТМ PocketBook: PocketBookPro 912, PocketBookBasic 611, PocketBookA10”; три Кніглі на вибір;  два набори для приготування глінтвейну зі спеціями і фірмовими чашками; два пакети з фірмовими подарунками ObreeyStore. Всього 10 заохочень для 10 переможців ЛітКвесту.

Визначення переможців: Головне заохочення, а саме – можливість вибрати один з запропонованих рідерів ТМ PocketBook, дістанеться учаснику ЛітКвесту, який швидше за інших знайде правильний код від загадкового сейфу та зафіксує свою перемогу в соціальній мережі. Швидкість в даному випадку буде визначена за допомогою відміток в соціальних мережах. А саме: після кожного виконаного завдання учасник квесту має написати на своїй персональній стіні в одній з соц.мереж (бажано використовувати одну соц.мережу за всю Гру), що він (абовона) закінчили попередній рівень і приступають до наступного. Після проходження всіх рівнів і знаходження всіх семи цифр коду, учасник має заповнити промо-купон та залиши його в прозорій скрині, яка знаходитиметься на території Книжкового Арсеналу, на стійці PocketBook / ObreeyStore.

Деталі на Litquest.obreey.com