Студентам, які закликали читати, Львівська політехніка видала по 10 гривень на книжки

Студенти Львівської політехніки 26 вересня, закликали всіх читати книжки, провівши флеш-моб «ЧИТАЮТЬ ВСІ!». Така акція відбулась в рамках Тижня книги, що цього року проходить в університеті вже втретє.

Про це розповіла працівниця видавництва Львівської політехніки, відділу маркетингу і розповсюдження Наталя Ліпинська.

Заступник керівника соціального відділу колегії та профкому студентів та аспірантів Андрій Олійник зазначив: «Цей захід спрямований на пропаганду читання, зокрема, серед студентів та викладачів. Близько 150 студентів з усіх 14 інститутів Львівської політехніки протягом 15 хвилин стояли біля головного корпусу університету, читаючи кожен свою книгу. Здебільшого це активісти, які входять до студентського самоврядування».

Як розповіла одна з учасниць флеш-мобу, студентка інституту архітектури Іра Камшій, для студентства читання книг є невід’ємною частиною життя.

«Книга допомагає набиратись нових знань, збагачувати свій світогляд та рівень культури. Зараз та друкована книга, яку ми тримаємо в руках, стає менш популярною, бо з’являються електронні книги, або комп’ютери та ноутбуки, на яких ми читаємо. Але, як на мене, то друкована книга – це краще для здоров’я і приємніше для людини».

Працівниця видавництва Львівської політехніки Наталя Ліпинська пообіцяла, що всі студенти, які взяли участь у флеш-мобі, отримають подарункові сертифікати на 10 грн, щоб купити книжки у видавництві університету.

«В рамках Тижня книги, який триватиме в Львівській політехніці з 24 по 30 вересня, кожного дня відбуватимуться якісь заходи, презентації книг, які видає видавництво ЛП. В понеділок, 24 вересня, у студентській бібліотеці відкрили книгарню видавництва. Вже завтра, 27 вересня, відбудеться презентація нових мовознавчих видань Інституту українознавства НАН України за участі завідувача відділу української мови Інституту Наталії Хобзей. А у п’ятницю, 28 вересня, відбудеться творча зустріч з відомим мовознавцем,громадським діячем Іриною Фаріон», – додала на завершення Наталя Ліпинська .

Zik