Колесніченко потягнув Винничука до суду за “наклеп”, Винничук каже, що це – “роздвоєння особистості”

Депутат від Партії регіонів Вадим Колесніченко подав до суду на письменника Юрія Винничука про захист честі, гідності та ділової репутації.

Про це “Українській правді” повідомив сам письменник.

Він розповів, що у середу йому прийшла постанова Дарницького райсуду Києва (суддя Вовка Є.І., секретар Шамрай І.В.) щодо направлення позовної заяви Колесніченка за підсудністю до Личаківського райсуду Львова.

“Оце щойно цю ухвалу отримав. І думаю собі: чим же ж я, прости Господи, міг образити Колесніченка, якщо у моїх статтях я писав лише про Вадіка Калєснічєнка – провокатора і брехуна. І ніколи жодним словом не міг образити таку поважну персону як Вадим Колесніченко”, – зазначає він.

Винничук уточнив, що самої позовної заяви “не отримав, тож і гублюся в здогадах”.

“Але думаю собі, якщо так далі піде, то подадуть на мене до суду і Дон Вітторіо, рицар Золотого Унітазу, і Інна Геббельсівна Богохульская, і Пєтя Красножопий, і Чєчьоткін, і Табаковіч, і усі решта цих… як їх… ну, на пі…”, – заявив письменник.

“Можна лише уявити собі, як товариш Колесніченко буде у суді бити себе в груди і переконувати, що провокатор Калєснічєнка і він – це одна особа. Але тоді це свідчитиме про роздвоєння особистості. Отже залишиться єдиний вихід – інтенсивне лікування у психдиспансері”, – підсумував він.

“Очевидно йдеться про мої статті на ТСН і в Пост-поступі”, – підсумував Винничук.

Як відомо, Винничук автор скандального вірша “Убий під…аса”. Він також веде щотижневу сторінку під іменем Юзя Обсерватора в газеті “Post-Поступ”, де є головним редактором. В дописах фігурують Дон Вітторіо, рицар Золотого Унітазу, та інші.

23 січня до Винничука додому прийшли міліціонери і зажадали письмових пояснень із приводу його вірша “Убий під…аса”, прочитаного декілька місяців тому в Києві на заході “Ніч еротичної поезії”.

Підставою для цього стала скарга до Генпрокуратури депутата від Компартії Леоніда Грача, який вважає, що згаданий вірш є порнографічним твором, а також містить у собі заклики до насильницького повалення чинної влади. Депутат-комуніст написав звернення після листа політолога Володимира Бондаренка з приводу віршів Винничука.

Українська правда