Час “підвішувати” та “знімати” книжки – видавництво “Грані-Т” долучилось до Всесвітнього руху

Видавництво «Грані-Т» долучається до Всесвітнього руху «Віддай, якщо можеш. Візьми, якщо хочеш» і розпочинає акцію «Підвішені книжки».

“Ми з вами пам’ятаємо про тих, хто не завжди може дозволити собі таку просту й потрібну річ, як книжка. – ідеться на сайті видавництва “Грані-Т”, – Отож, якщо маєте бажання й можливість, ви можете «підвісити» будь-яку з книжок видавництва «Грані-Т» для того, хто цього насправді потребує. Для того, хто не зможе купити це сам або ж того, кому це просто потрібно — трохи добра й тепла від незнайомої людини”.

«Підвішена книжка» — це не комерційний проект, це можливість кожному з нас поділитися з ближнім тим, що любить, — книжкою. Просто так, від душі і під настрій. Це не благодійність, а подарунок. Прийміть його, якщо хочете. Подаруйте комусь, якщо можете.

Як «підвісити» книжку?

  1. Оберіть будь-яку книжку видавництва «Грані-Т» на нашому сайті.
  2. Оплатіть її вартість разом із вартістю доставки в наших партнерів – інтернет-книгарні «Лулука». Повідомте менеджера книгарні, що ви плануєте «підвісити» книгу, й отримайте знижку 15%.
  3. Напишіть нам (на сторінці, в повідомленні чи коментарі), яку книжку ви «підвісили». Можете також написати, чому ви обрали саме цю книжку. Не забудьте вказати своє ім’я та прізвище. Також можете додати своє побажання тому, хто «зніме» «підвішену» книжку. Щойно ви це зробите, обрана вами книжка з’явиться в альбомах «Підвішені книжки» в наших соціальних мережах «Facebook» і «Вконтакті».

Як «зняти» книжку?

  1. Зайдіть на наші сторінки в соціальних мережах «Facebook» або «Вконтакті».
  2. Знайдіть альбом із назвою «Підвішені книжки».
  3. Оберіть книжку, яку б вам хотілося «зняти».
  4. Напишіть нам про своє бажання й повідомте, куди доставити книжку.

І нарешті, ще один момент. «Підвішена книжка» — це подарунок, який нічого не вимагає навзаєм. І дарителеві дуже важливо, щоб кожна «підвішена» книжка потрапила до тієї людини, якій вона найбільше потрібна. Тому ми просимо вас у коментарі до книжки, яку ви хочете зняти, сказати буквально кілька слів – чому вона вам потрібна.

Ось і все, «знімайте» й чекайте на свою книжку 🙂

Грані-Т

  • Что продать товар, сначала его рекламируют… то есть, научите людей читать!