На Форумі лауреатами премій стали Володимир Вакуленко-К. та Наталя Єрьоменко

У рамках Львівського Форуму видавців уперше відбулось оголошення та нагородження лауреата Міжнародної літературної премії ім. Олеся Ульяненка та конкурсу «Молода республіка поетів”

Лауреатом премії ім. О.Ульяненка став відомий поет, перекладач, письменник та культрегер, а також панк Володимир Вакуленко-К. Одночасно «Кур’єр Кривбасу» та Форум видавців висунули письменника   на здобуття премії. Премія створена на підтримку літературних нонконформістів – поетів і письменників, що не прогнулися під вимоги ринку та кон´юнктури і залишилися вірними своїм художнім принципам. Цьогорічний склад журі: Володимир Сергієнко, Сергій Пантюк, Сергій Жадан, Лесь Подерв´янський та Євгенія Чуприна.

Переможицею конкурсу «Молода республіка поетів” стала 21-річна поетеса Наталя Єрьомєнко, студентка Українського католицького університету (факультет журналістики). Книжка віршів поетеси, яка за умовами конкурсу є нагородою для переможця, має побачити світ до кінця 2012 року.

Як відомо, Восьмий фестиваль «Молода Республіка Поетів» відбувся у межах Львівського Міжнародного літературного фестивалю. Переможців визначало компетентне поетичне  журі: Ілля Стронговський, Андрій Бондар, Галина Крук, Ірина Троскот, Катерина Бабкіна.

Друг читача