У Києві розпочався фестиваль французької культури

Фестиваль “Paris як він є” розпочався в Києві 17 вересня зустріччю з журналістом і письменником Філіпом Мейером і дослідником Крістіаном Маркаде.

18 вересня показали музичну комедію 1954 року “Френч канкан” – робота видатного режисера Жана Ренуара, який зображає Мулен Руж на початку ХХ століття.
За даними організаторів  на літній естраді Ракушка в Маріїнському парку проходитимуть відкриті покази фільмів про Париж:

21 вересня 20:00 – стрічка 2011 року американського режисера Фредеріка Вайсмана “Crazy horse” – документальне відтворення життя відомого паризького кабаре.

22 вересня 20:00 – один з найвідоміших фільмів Франсуа Трюфо під назвою “400 ударів” – видатний твір Французької нової хвилі, де зображено справжній вуличний Париж того часу.

23 вересня (останній фестивальний день) – низькобюджетна (150 євро) картина 2011 року Джина Каренара Доном, що показує сучасне життя окраїни Парижа.

Увечері 20 вересня в кнайп-клубі “Купідон” музикант і автор книги “Париж у піснях” Крістіан Маркаде розповість про історію Парижа в піснях, а 21 вересня о 19:30 на естраді Ракушка з безкоштовним концертом виступить молода французька співачка Заза Фурньє.

ЛIГАБiзнесIнформ