На Ночі еротичної поезії Винничук декламував новий політичний вірш

14 вересня, в рамках Форуму видавців, який проходить у Львові, пройшла Ніч еротичної поезії. Захід проходив у театрі “Воскресіння”. Під час ночі шестеро молодих поетів читали свої еротичні вірші. Читання проходили у два кола. Модерували читання письменник Дмитро Лазуткін та Сергій Пантюк.  Спеціальним гостем був Юрій Винничук.

“Зараз я зачитаю вірш, який написав недавно, – сказав на заключному колі Винничук. – Він політичний. Отак завжди, зачитаєш на ночі еротичної поезії щось політичне, а наступного дня тебе у відділок тягнуть, обшуки в квартирі проводять. Отже, вірш ‘Золотий унітаз'”.

Минулого року після прочитання на ночі вірша “Убий підараса” у письменника були проблеми із міліцією. Його квартиру обшукували, викликали у відділок. У вірші побачили не пряме порівняння головного його об’єкту із Віктором Януковичем.

 

Найбільше серед молодих поетів вирізнялася Леся Мудрак. Вона не тільки еротичним голосом читала свої вірші. За її спиною двоє молодих людей театрально грали під її тон. В кінці читань поетеса просто розляглася на столі модераторів.
Газета по-українськи