Син Дарії Донцової оголошений у розшук

Сина відомої російської письменниці Дарії Донцової Аркадія Васильєва, який влаштував стрілянину на парковці біля одного з кафе в Москві, оголошено в розшук.

За даними московської поліції, інцидент стався 26 листопада 2011 року близько другої години ночі. Жінка ніяк не могла виїхати з парковки. З машини, яка стояла позаду неї, вийшов нетверезий молодий чоловік і став нецензурно висловлюватися, голосно лаятися, а потім узяв жезл і почав копіювати дії регулювальника. Чоловік, який сидів у сусідній машині, зробив синові Донцової зауваження, і тоді той дістав пістолет і двічі вистрілив по його авто. За даними джерела в міліції, дебошира вдалося упізнати за фотографією.

“Фігурант цієї справи дійсно оголошений у федеральний розшук”, – сказали в московському МВС.

Кримінальну справу порушено за статтею Хуліганство, що передбачає до семи років ув’язнення.

Нагадаємо, що в 2009 році проти сина Донцової вже було порушено кримінальну справу. Тоді дівчина Васильєва поскаржилася на нього до московської міліції, звинувативши його у побитті. У заяві вона вказала, що за день до цього Аркадій повернувся додому під ранок сильно п’яний і раптово почав її бити. Після цього, згідно із заявою дівчини, він спробував викинути її з вікна.

Проти сина письменниці порушили кримінальну справу за статтею Погроза вбивством і відпустили його під підписку про невиїзд. За весь час, поки розслідувалася справа, слідчі кілька разів змінювали статтю звинувачення – фігурували Нанесення тяжких тілесних ушкоджень, Побої, Замах на вбивство і Шахрайство.

Як повідомлялося, грошове питання у цій справі не випадкове: у Дарії з Аркадієм був свій бізнес, в якому всі папери підписував тільки Аркадій. За інформацією низки ЗМІ, співробітники правоохоронних органів вилучили у дівчини всю документацію і виявили там факти махінацій.

Проте у підсумку кримінальну справу призупинили.

Газета по-українськи

 

  • Guest

    Рік минув, і нарешті з’явилася новина?