«Додай читання»: розвивальна студія і «книжкові шпаківні» для дітей

Всеукраїнська ініціатива “Додай читання” продовжує розгортати мережу “книжкових шпаківень” з книжками та журналами для дітей у вільному доступі. Вже 8 таких особливих поличок, що встановлені в громадських місцях у Києві, Рівному та Тернополі, доносять книжки та читання до дітей.

 

Вільно не лише додавати читання, перебуваючи в певному громадському місці (дитячий центр, полікліника, кінотеатр), але й вільно “додавати” книжки у книжкові шпаківні для спільного користування, у подарунок. Можливо, у вашій бібліотечці вдома засумувала книжечка, з якої “виросли” ваші діти? Шпаківня з книжками подарує їй нових читачів, а читачам – нову радість читання!

 

Окрім цього, формат творчої роботи “Додай читання” передбачає просвітницьку на розвивальну  роботу з дітьми – літературно-мистецьки студії із створення дитячого авторського альманаху “Блискуче перо”.  Письменники, художники та Балакучий Шпак – особливий персонаж проекту – допоможуть дітям створити сторінку майбутньої спільної книжечки. Таланти учасників підтримають фахівці, а згодом – у друкованих книжечках – помітять інші юні читачі. Юні автори зроблять перші творчі кроки та відчують, як здійснюються мрії.
У Києві кожної суботи у вересні-жовтні о 12:00 “Додай читання” проводить для дітей від 6 до 16 студію “Блискуче перо” у сімейному центрі розвитку та розваг “Дивосвіт” (вул. Маршала Малиновського, 24/10, біля метро “Оболонь”).

Автор та координатор проекту “Додай читання” Євгенія Пірог,  дитяча письменниця, авторка рекордного творчого проекту для дітей “Срібна Книга” радить: Ваші діти МАЮТЬ там побувати!!

Участь безкоштовна.

 

Друг читача