Музично-поетичні заходи на МЕДВІНі

На київському книжковому ярмарку «МЕДВІН: Книжковий світ», як завжди, на відвідувачів чекають різноманітні заходи на будь-який смак. І, як завжди, організатори не забули про музику та поезію, а бажано все разом.

Так 7 вересня о 12.00 в Літературній кав’ярні письменники Антоніна Спірідончева та Денис Кожухов-Суховій проведуть музично-поетичний діалог на тему «Чи можлива молодіжна література без бунту?»

Чуттєва проза і по-жіночому запальна бунтарська поезія Антоніни Спірідончевої і вулична люмпенська проза та гостросоціальна музифікована поезія Дениса Кожухова-Суховія по-різному розкриває молодіжні проблеми. Чиє бачення вам близьке? Приходьте, що розібратися у літературі і у собі також.

Приготував сюрприз і Літературний клуб «Київ ПОЕТажний», який 7 вересня о 17.00 в Літературній кав’ярні представить поетичну та пісенну творчість своїх учасників, а також поезії з нової клубної збірки «Пензлі різнобарв».

Не забуде про київських читачів і Київська молодіжна літературна студія «Перехрестя». 8 вересня о 15.30 в Літературній кав’ярні вона презентуватиме мікс із поетичних читань та бардівської пісні. Для вас виступатимуть Вікторія Осташ, Валентина Захабура, Антоніна Спірідончева, Оксана Шафаревич, Марина Єщенко, Леся Мручківська, Алла Миколаєнко, Володимир Осипенко та інші. Також буде представлено новий формат Всеукраїнського конкурсу урбаністичної поезії «УРБА-ПЕРЕХРЕСТЯ», який проводить літстудія.

.

Київський книжковий ярмарок «МЕДВІН: Книжковий світ + Школа»  відбудеться 6-8 вересня.

Час роботи ярмарку: з 10:00 до 19:00.

Локація: КиївЕкспоПлаза, павільйон 3, вхід К (вул. Салютна, 2-Б, ст.м. Нивки)

.

Інформаційні партнери: ТижденьКраїнаГазета по-українськиЛітАкцент, Буквоїд, книжковий магазин «Читайка»книгарня «Є».

Друг Читача