Євгенія Кононенко везе на Форум видавців «Російський сюжет»

Нова книжка Євгенії Кононенко «Російський сюжет», що вийшла друком у видавництві «Кальварія» , буде презентована на Форум видавців у Львові. Авторка та видавець запрошують всіх охочих на такі заходи:

• 14 вересня о 00:00 хол 2-го поверху Палацу Мистецтв, вул.Коперніка, 17, Львів: автограф-сесія;
• 15 вересня о 13:00 стенд 114 видавництва «Кальварія», 1-ий поверх Палацу Мистецтв, вул.Коперніка, 17, Львів: автограф-сесія;
• 15 вересня о 15.00 Львів, театр «Воскресіння», пл. Ген. Григоренка, 5 : презентацію нової книжки Євгенії Кононенко «Російський сюжет» за участю автора Євгенії Кононенко. Модерує Василь Габор.

 

Він молодий, розумний, добре освічений, має патріотичні почуття. Але в результаті непорозуміння змушений тікати з України. Бо він на рідній землі  ̶  зайва людина, «лишний человек».

То доки тяжітиме над українцями фатум «російського сюжету»?

Честь України, як завжди, рятує жінка…

 

Це та проза, яка спонукає мене згадати призабутий фах літературного критика і ще призабутішу роль захопленого читача.

Микола Рябчук

Нова книга Євгенії Кононенко – про любов і про пошуки власної ідентичності, про призабуті обставини безтямного українського життя останніх років імперії та перших років незалежності і про можливість зустрічі серед Атлантики на протягах сьогоднішнього глобалізованого світу. Авторка як визнаний майстер фабули змушує своїх героїв до часу діяти в парадигмі їхніх попередників зі славетного  «роману у віршах» російського поета-класика. Але фінал у Євгенії Кононенко лишає надію – а тому робить книгу ще привабливішою для читача в наш небагатий на надії час.
Максим Стріха

Друг Читача