Ірена Карпа на Форум видавців приїде з новим романом

Новий роман Ірени Карпи «З роси, з води і з калабані» вийде друком до Форуму видавців у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля» та буде вперше презентовано у Львові 14-15 вересня. Історії з дитинства, які дітям читати заборонено – про нову книжку несамовитої та непередбачуваної Ірени Карпи можна сказати саме так.

Роман «З роси, з води і з калабані» Ірена Карпа написала у такому собі стилі мемуарів зірки, за яку жоден літературний негр не взявся б писати автобіографію. Тож тепер все має робити сама: попри глянцеві обкладинки, попри спалахи софітів Карпа запрошує читачів до свого раю з ковбасами замість райських кущів. У новій книжці вона тішитиме шанувальників своєї творчості  безкомпромісністю дитячих спогадів (З роси…), бентежитиме картинами підсвідомості, які не навідували навіть Сальвадора Далі (…з води), зваблюватиме приватними розмовами в богемному середовищі (…і з калабані).

 

Прочитавши «З роси, з води і з калабані» зіркова телеведуча Катя Осадча зазначила про роман наступне: «Карпу необхідно читати – її жвава, жива мова, гострий гумор та небанальні образи стануть бальзамом на душу тих, хто скучив за актуальним українським словом. Влучна і щира, вона запрошує до світу своїх героїв, які геть усі здаються тобі добре знайомими з дитинства».

А лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський підмітив схожість свого дитинства з Карпиним: «У нас з Іренкою ніби й різниця у віці трохи є, і відстань між нашими рідними містами десь із 300 кілометрів, мабуть, і жив я значно ближче до поліщуків, ніж до гуцулів… А читаю оці її кумедні історії – і немов про своє дитинство читаю».

Друг Читача