Купуй книжку – отримуй подорож на яхті в подарукнок

Книгарня «Є»та видавництво «К.І.С.» запрошують Вас на публічний розіграш подорожі дніпровськими водами на яхті «Спокуса» з Братами Капрановими та Антоном Санченком, який відбудеться 22 серпня.

Початок о 18:00.

Перекладацький проект «Джошуа» та видавництво «К.І.С» спільно із Книгарнею «Є» проводять акцію для шанувальників мариністики, майбутніх яхтсменів, а також для всіх тих, хто, із захопленням читаючи про пригоди, мріяв хоч раз стати їх безпосереднім учасником.

Умови акції:

З 12 липня по 20 серпня 2012 року придбайте у будь-якій із київських книгарень мережі «Є» книжку Джошуа Слокама «Навколосвітня подорож вітрильником наодинці» («К.І.С», Київ, 2012), розбірливо напишіть на зворотньому боці чеку своє ім’я, прізвище, e-mail та контактний телефон і вкиньте чек до спеціальної акційної скриньки, розташованої на касі. Щойно Ваш чек опиняється у скриньці, як Ви стаєте учасником/цею розіграшу справжньої пригоди — прогулянки на двох під вітрилом із Братами Капрановими на їхній яхті «Спокуса».
Незабутня подорож дніпровськими водами із досвідченими яхтсменами й письменниками Віталієм та Дмитром Капрановими й куратором проекту «Джошуа» — моряком та письменником Антоном Санченком чекає на Вас!
Просимо всіх учасників акції бути присутніми під час розіграшу або ж бути на зв’язку за тим номером телефону, який Ви вкажете на звороті чеку. Точну дату прогулянки буде оголошено перед початком розіграшу.

Книгарня «Є»