У США складають перелік книг, які допоможуть майбутньому президенту краще керувати країною

Cпівробітники Los Angeles Times запитали письменників, істориків і культурних оглядачів, які можуть допомогти Ромні та Обамі ефективно керувати країною протягом наступних чотирьох років.

Ми всі чудово розуміємо, який він – пізній серпень в рік Президентських виборів: це той період, коли всі наші думки починають зосереджуватися лише на листопаді, тобто на тому моменті, коли ми пожнемо результати політичної гри. А цього року виборчий сезон почався ще раніше – минулими вихідними – з оголошення Мітта Ромні, що конгресмен із Вісконсіна Пол Ді Раян – палкий прихильник романістки Айн Ренд – буде його кандидатом на посаду віце-президента.

Згадка Ренд  провокує питання: які книги повинні читати кандидати? З наближенням політичних зїздів Ресупбліканскьої та Демократичної партій, співробітники The Times звернулися до письменників, істориків та культурних оглядачів, щоб дізнатися, які книжки могли б допомогти Ромні чи Обамі ефективно курувати країною протягом наступних чотирьох років.

Рекомендації включають в себе вагому політичну класику – Де Токвіль, Орвелл, Хальберштам. А також кандидати отримали б багато від розуміння таких письменників, як Троллоп, Золя і Шервуд Андерсон. (І, можливо, цими рекомендаціями деякі виборці теж зможуть скористатися).

Детальніше про рекомендації читайте тут.