Вся правда Віктора Суворова: письменник та «ворог народу» написав автобіографію

У вересні виходить нова книга легендарного та таємничого Віктора Суворова — «Кузькіна мать». Новинку від автора історичних бестселерів «Криголам» та «Акваріум» презентує видавництво «Зелений пес» .

Особистість Суворова оповита таємницями, міфами та домислами. Навіть його прізвище в Україні завжди писали по-різному — чи то Різуне, чи Рєзун.

Тож, вперше шпигун-історик-дослідник-письменник наважився розповісти правду про своє життя, а саме — написати автобіографію.

«Викривачі шукають – і знаходять – невідповідності у біографіях Віктора Суворова і Володимира Рєзуна. Дарма стараєтесь, панове – відповідностей і не мало бути. Якби я точно назвав імена, місця і дати, це було б підлістю стосовно моїх товаришів, колег по службі та командирів. Тому я, змістив оповідь по місцю та часу, змінив імена. У своїх книгах, я цілком свідомо працював «на пониження», – коментує Суворов-Рєзун.

Читачі з перших вуст дізнаються про навчання письменника у Суворівському училищі, про реальну шпигунську діяльність, чому у своїх книгах він перейменовував людей, як насправді тікав з СРСР, коли й чому взявся за письменництво. Нарешті Віктор Суворов дає справжню інформацію про себе, яку весь час мріяла приховати радянська система.

В книзі «Кузькіна мать», присвяченій Карибській кризі (50-ліття якої ми відзначаємо цього року) Суворов здивує не лише фактами про ядерне протистояння Радянського Союзу та США, яке мало не поставило крапку у розвитку людської цивілізації, але й автобіографією та першим зверненням до українського читача. Адже досі книжки українця Рєзуна ще не виходили українською мовою.

Нагадаємо, що «Кузькіна мать» – крилатий вислів Хрущова, а до того ще й назва 50-мільйонної ядерної бомби, яку Радянський Союз підірвав на Новій Землі щоб залякати імперіалістів.

Презентація книги відбудеться на Форумі видавців у Львові.

Друг Читача

  • Galina

    Дивно. В мене є книга Віктора Суворова “Вища міра”, в яку війшли “Контроль” і “Акваріум”, яка видана українською мовою ще і 1995 році рекламно-інформаційним агенством “ШЗВ ЛТД” м. Черкаси

  •      ГАГАРІН. Є у мові Святого Письма  ГаГ покрівля, а’Р світло (а може й Всесвіт)? Вже в імені закладена доля людини, – сягнути покрівлі світу. Хоч є ще ГаГР прибулець. Може Ванга це і мала на увазі, коли говорила, що Гагаріна забрали прибульці? Бо рештки після аварії закрили і засекретили. Закінчення «- ін», зазвичай вказує на єврейське походження: Гарін, Лєнін, Льовочкін, Путін, Пушкін, Райкін, Хайкін, Кудрін, Купрін, Яншин, Яшин. Та, воно й не дивно, адже він з тих істінноруССкіх країв, де в середні віки єврейська мова була… державною. Навіть гроші карбували з єврейськими літерами. Тож… першими і в Космос вийшли євреї?
         Докладніше про походження прізвищ, та ще 7000 вживаних нами слів, але розтлумачених через корені мови Мойсея, у книзі «Матір мов». Відгукніться, d-bazan@ua.fm, скину.

  • Я теж років 15 тому читав українською “Акваріум” – у кольоровій м’якій обкладинці.

    Наливайко