29 серпня – 1 вересня відбудеться книжкова виставка

З 29 серпня по 1 вересня 2012 року напередодні Дня знань у Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» відбудеться Щорічна книжкова виставка-ярмарок до Дня знань.

Учасники виставки – вітчизняні та зарубіжні видавці – запропонують відвідувачам презентації нових книжкових видань, автограф-сесії, реалізовуватимуть книги за цінами видавництв. Експозиція виставки представить кращі зразки навчальної, художньої, історичної, краєзнавчої, дитячої та іншої літератури.

Сенсацією свята стане Найбільша Українська Абетка, зроблена з кубиків. Під час відкриття ярмарку абетка буде зареєстрована та внесена до Книги рекордів України.

Програмою заходів передбачено:
– 29 серпня – Урочисте відкриття Виставки;
– Щоденно – презентації нових книжок, автограф-сесії відомих письменників;
– Благодійна акція «Придбай книгу – подаруй свято дітям, позбавленим батьківського тепла». Усі бажаючі можуть долучитися до цієї акції – для цього достатньо придбати видання, що сподобалося, і передати його в благодійний фонд, який знаходиться в Українському домі;
– Проведення конкурсів, розваг для дітей (рухливі ігри, вікторини, читання з відомими письменниками, лотерея для дітей та ін.);
– Майстер-класи народних майстрів.

Метою Щорічної книжкової виставки-ярмарку до Дня знань є популяризація української книги, створення умов для збереження та підтримки культурних традицій, налагодження зв’язків між читачами, авторами та книгоросповсюджувачами. Головним моментом Щорічної книжкової-виставки ярмарку до Дня знань буде, звісно ж, благодійність. Під час заходу відбудеться традиційний збір книг та коштів для вихованців шкіл-інтернатів з різних регіонів України, які запрошені на відкриття виставки.

 Друг Читача