Василь Шкляр пообіцяв повідбивати руки тим, хто хоче змінити гімн України

Письменник Василь Шкляр у парламенті наступного скликання хотів би увійти до комітету з питань свободи слова та інформації або по боротьбі із корупцією.

«Перше, що я зроблю в парламенті, – це спробую залишити Конституцію у первісному вигляді. А тим, хто намагається її змінити, повідбивав би руки, так само і людям, які збираються змінити гімн України», – сказав Шкляр.

Письменник, який балотується в 123-му мажоритарному округу на Львівщині, сказав, що у нього були і простіші варіанти.

«Зокрема, в Рівному, де в мене дуже високий рейтинг, чи у Львові, де, коли я приїжджаю до університету, перед ним збирається сім тисяч людей – цілий Майдан», – розповів він.

Як зауважив Шкляр, якщо за соціологічними опитуваннями він виявиться непрохідним, то після 14 жовтня готовий зняти свою кандидатуру на користь кандидата від Об’єднаної опозиції з найвищим рейтингом.

«Мій округ – це Львівщина, Перемишляни, Злочів. Мої конкуренти – Лідя Котиляк від Об’єднаної опозиції, Лариса Федорів, головний редактор видавництва «Червона калина», Тарас Батенко, директор нафтопроводу «Дружба». Я не буду чинити наступу на них, виступаючи із критикою. Коли будемо працювати на окрузі, то побачимо, в кого з них найвищий рейтинг», – наголосив Шкляр.

Письменник також розповів, що вже подав документи до ЦВК.

ГПУ