Драчу, Жулинському та Мовчану за підтримку «мовного» закону пропонували «великі гроші»

Під час зустрічі 7 серпня 2012 року в Криму Януковича з частиною інтелігенції, яка його підтримує, за ідейно-пропагандистську підтримку закону Ківалова-Колесніченка, що передбачає русифікацію щонайменше 13 східних та південних областей України, а також «допомогу президенту на виборах до Верховної Ради» інтелігенції пропонувалися дуже великі фінансові суми. Про це novosti-o на умовах анонімності повідомив один з учасників наради з Януковичем.

Матеріальна підтримка тим, хто погодився співпрацювати буде йти на очолювані ними громадські організації, наукові, музейні та творчі проекти від держави і пов’язаних з Партією регіонів комерційних компаній. Відповідальними призначені ряд посадових осіб Адміністрації президента.

Також повідомляється,  що позиції Януковича у цьому питанні найбільше підтримали член Громадської ради при президенті України, поет Іван Драч, голова правління Всеукраїнського товариства «Просвіта», який раніше вийшов зі складу парламентської фракції «БЮТ-Батьківщина» Павло Мовчан і академік Микола Жулинський.
Як повідомлялося раніше, після виходу Мовчана з фракції в будівлі правління товариства «Просвіта» на Хрещатику (Київ) почався дорогий ремонт. Частину своїх приміщень «Просвіта» здали в довгострокову орендую.

Зустріч в Криму була організована радником президента з гуманітарних питань Ганною Герман.

8 серпня 2012 Янукович підписав закон Ківалова-Колесніченка.

UAINFO

  • Urmalas

    З такими “героями” і ворогів не потрібно. Ми втрачаємо прості людські цінності, міняємо їх на папірці. Гидко. Тьху.

  • Анонімний

    Одна гидота з Даручами – якими насмерділися в комунізмі товар-іщі – такими і залишились. “Інтелеґенцію” розвели тепер як “петушків” після розводу, як “котят” – опозицію  зРади!