Французький бестселер: брудні плітки про Саркозі

Книга Марі-Сель Ґільйом описує Ніколя Саркозі як божевільного лідера, відомого як «Роккі», який тренується з особистим тренером на Єлисейських полях, махає кулаками перед своїм зображенням у дзеркалі у президентському офісі, а коли, у хвилини перед публічним виступом, в особливо глузливо-злостивому настрої, вимагає сексуальної послуги від провінційного мера в обмін на надання їй субсидій на середньовічний музей.

Суперечливі, тонко завуальовані «байки» про політичну любов і війну на вотчині Ніколя Саркозі в багатому західному передмісті Парижа стали сюрпризом і бестселером літа у Франції після того, як це коштувало їх автору роботи.

Книга «Монарх, його син, його льон»  (Le Monarque, Son Fils, Son Fief ), Марі-Сель Ґільйом була на вершині французьких non-fiction бестселерів протягом семи тижнів, що здивувало критиків.

Популярність цієї книги показала не тільки те, що у читачів не вщухає апетит до ексцентричного характеру, який й визначав весь період президентства Саркозі, а також те, що правда може бути більш чужою, ніж вигадка.

Guardian